Gródek nad Bugiem

domy wczasowe, Gastronomia, Noclegi, ośrodek wypoczynkowy, restauracja

Gródek Dwór 50, 08-304 Jabłonna Lacka
tel.: 795-415-896, (25)781-40-50
fax. (25)781-40-50
email: biuro@grodeknadbugiem.pl
www: www.grodeknadbugiem.pl
Gródek nad Bugiem usytuowany jest na krawędzi doliny Bugu pomiędzy Sokołowem Podlaskim a Siemiatyczami, zaledwie 120 km od Warszawy i 48 km od Siedlec.

Serdecznie zapraszamy do Gródka położonego w przepięknej okolicy, posiadającej wyjątkowe walory klimatyczne, krajobrazowe i turystyczne. Ośrodek położony jest na terenie dawnej dworszczyzny i w centrum wczesnośredniowiecznego grodu. Namacalne dla każdego Gościa Gródka są pozostałości po grodzisku średniowiecznym z XI i XIV w.: fragmenty wału obronnego, fosa, zarys baszty na rzucie koła.


Zakwaterowanie
Do Państwa dyspozycji oddajemy 12 klimatyzowanych, luksusowo urządzonych 1 i 2-osobowych pokoi. Komfort pokoi podkreślają stylizowane meble, kolorystyka oraz nastrojowe oświetlenie. Niektóre pokoje posiadają balkony z przepięknym widokiem na panoramę Bugu. W cenę noclegu w pokoju jest wliczone śniadanie bufetowe.
Na terenie Ośrodka, urządzonym przepięknie w stylu parku krajobrazowego, znajduje się 4 domki letniskowe z pełnym węzłem sanitarnym, lodówką i czajnikiem (2 domki – 7 osobowe, 1 domek – 6 osobowy, 1 domek – 5 osobowy). Domki zaopatrzone są w klimatyzatory z opcją chłodzenia i grzania, co umożliwia wypoczynek w nich wiosną, upalnym latem i jesienią.


Atrakcje
Gródek Dwór oferuje Państwu wiele atrakcji dodatkowych, które uprzyjemnią pobyt Państwa w naszym Ośrodku. Kompleksowo zadbamy o najmniejszy szczegół i z przyjemnością wyręczymy Państwa w organizacji imprezy.
Oferujemy Państwu biesiady połączone z grillem, kuligi, spływy kajakowe, warsztaty artystyczne, teatralne i rękodzieła ludowego, strzelanie z łuku, paintball, recitale, wycieczki z przewodnikiem i wiele, wiele innych…
Główną atrakcją jest pobyt w bani, prawdziwy rytuał, doskonały relaks dla ciała i radość dla ducha, do której serdecznie Państwa zachęcamy.

Konferencje i szkolenia w Gródku nad BugiemOferta Karnawałowa

Bal Karnawałowy 8 luty 2014 - pobierzOferta Walentynkowa 2014 - pobierz 
 
 
 
 
powered by inmidia